RENAULT MEGANE GRANDTOUR E-TECH PLUG-IN HYBRID

eleganckie i modułowe kombi, teraz dostępne w wersji hybrydowej z możliwością ładowania

SILNIKI

MEGANE GRANDTOUR E-TECH HYBRYDA PLUG-IN - HYBRYDA
Z MOŻLIWOŚCIĄ ŁADOWANIA


Dzięki naszej bogatej historii w sportach samochodowych oraz naszemu doświadczeniu w pojazdach
elektrycznych Renault, nasi inżynierowie proponują samochody hybrydowe dostosowane do Twoich potrzeb

660d9c6ba5.jpg

Wszechstronne kombi


Na co dzień możesz jeździć bez obaw o zużycie paliwa, dzięki zasięgowi w trybie elektrycznym sięgającym 50 km(1) w środowisku miejskim Megane Grandtour E-Tech hybryda plug-in. Czas na urlop? Ciesz się wolnością i przełączaj między napędem hybrydowym a elektrycznym, aby podróżować bez obaw o zasięg (do 50 km(2) zasięgu w trybie elektrycznym w cyklu mieszanym).

f1f33685e6.jpg

Niepowtarzalne wrażenia podczas jazdy


Elastyczne i ciche prowadzenie, doskonała reaktywność oraz dynamiczne przyspieszenia podczas rozpoczynania jazdy... Megane Grandtour E-Tech hybryda plug-in łączy innowacyjną, wielotrybową skrzynię biegów z nowej generacji silnikiem 1,6 l o mocy 160 KM, aby zapewnić wyjątkową przyjemność z jazdy.

cb68662445.jpg

Zoptymalizowane zużycie paliwa


Dzięki silnikowi hybrydowemu z możliwością ładowania E-Tech, zawsze ruszasz w trybie elektrycznym, aby zmniejszyć zużycie paliwa i ograniczyć emisję CO2 zarówno na krótkich, jak i długich trasach (do 70%(2)). Aby zaoszczędzić jeszcze więcej, wybierz tryb „B” w swojej skrzyni biegów, aby odzyskać jeszcze więcej energii.

WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedures): nowy protokół pozwala uzyskać wyniki o wiele bliższe wartościom uzyskiwanym podczas codziennych tras niż to było w przypadku protokołu NEDC.
(1) w cyklu miejskim WLTP (pod warunkiem ostatecznej homologacji)
(2) w cyklu mieszanym WLTP (pod warunkiem ostatecznej homologacji)