Renault Clio

już od 699 zł brutto / mies. RRSO 13,27% w kredycie Easy Box

Zyskaj 4 000 zł i zapytaj o ofertę specjalną na samochody do natychmiastowego odbioru.

Ubezpieczenie 1,9% przy wyborze finansowania Mobilize Financial Services.

 

zapytaj o ofertę

auta dostępne od ręki

c142bc6b4a.webp
419bbce394.webp

wersja Esprit Alpine

Wyrazista i inspirująca nowa stylizacja: wyprofilowane linie boczne, powiększona szara chromowana osłona chłodnicy, nowe oświetlenie full LED w kształcie pół rombu z przodu. Sportowy charakter w wersji Esprit Alpine. 17’’ obręcze kół, specjalny logotyp i charakterystyczna listwa F1 w matowym szarym kolorze na zewnątrz. Wewnątrz tapicerka posiada wyhaftowane logo Alpine, specjalne przeszycia i francuską flagę. Niebiesko-biało-czerwone przeszycia na kierownicy to nawiązanie do DNA Esprit Alpine.

modułowa przestrzeń i zagospodarowanie wnętrza

Renault Clio E-Tech full hybrid oferuje odpowiednią równowagę między komfortem pasażerów a przestrzenią bagażnika, którą można modyfikować w zależności od swoich potrzeb.

10f841397d.webp

20 zaawansowanych systemów
bezpieczeństwa

kamera 360°

4 kamery zapewniają pełen, 360° podgląd otoczenia Twojego Clio E-Tech full hybrid na ekranie pokładowym. Wykonuj swoje manewry z pełnym spokojem.

aktywny regulator prędkości

System automatycznie analizuje i dostosowuje się do warunków ruchu drogowego. Wykrywa pojazd jadący przed Tobą, aby zachować odpowiednią, bezpieczną odległość. W momencie zbliżania się hamuje. Przyspiesza, gdy droga jest ponownie wolna.

system wspomagania nagłego hamowania

Ten system wspomagania prowadzenia ostrzega o potencjalnym ryzyku kolizji z pojazdem, rowerzystą lub pieszym. Jeśli Twoja reakcja jest powolna lub niewystarczająca, system rozpocznie automatyczne hamowanie awaryjne, aby uniknąć kolizji.

Zysk 5 000 zł dla modelu Renault Clio wyprodukowanego w 2024 roku z gamy 2023. 5000 zł maksymalny rabat dla modelu Clio w wersji wyposażenia techno oraz esprit Alpine. Oferta obowiązuje do 30.06.2024 r. Dostępność pojazdu może się różnić w zależności od dostępności w salonie. Roczny pakiet ubezpieczeniowy (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 1,9% wartości samochodu w Programie RENAULT-PZU, RENAULT- ERGO HESTIA, RENAULT-ALLIANZ, RENAULT-WARTA dla pojazdów osobowych marki Renault. Promocyjne ubezpieczenie dostępne jest przy skorzystaniu z oferty finansowania oferowanej przez Mobilize Financial Services (marka handlowa dla RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i RCI Leasing Polska Sp. z o.o.) i skierowane jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Do ceny mogą zastać naliczone ewentualne zwyżki z tytułu użytkowania pojazdu. RRSO dla Kredytu Renault Easy Box wynosi 11,11% dla następującego reprezentatywnego przykładu: cena auta 74 200 zł, okres 25 miesięcy, wpłata własna 17 356 zł (w tym dopłata Importera 4 000 zł), oprocentowanie stałe nominalne w skali roku 6,99%, finansowane: prowizja bankowa: 2 273,76 zł i ubezpieczenie kredytobiorcy: 1 773,53 zł. Miesięczna rata kredytowa 699,24 zł. Ostatnia rata 52 043,88 zł. Całkowita kwota kredytu: 56 844 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 68 825,57 zł. Stan na dzień 17.05.2024 r. Wysokość raty zależy m.in. od okresu kredytowania, wysokości wpłaty własnej i wybranego limitu kilometrów. Kredyt oferowany jest przez RCI Banque S.A. Oddział w Polsce (Mobilize Financial Services) i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie. Mobilize Financial Services to marka handlowa dla RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i RCI Leasing Polska Sp. z o.o.